Hakkımızda

Realite grup ; müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde organize olmuştur. Bu bakımdan hizmet anlayışımızın temelinde kalite, uygun fiyat ve güven yer almaktadır.

Başarının sırrının müşteri memnuniyeti olduğu prensibiyle hareket ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kazanırken kazandırmayı ilke edinen Realite grup sizlerinde desteğini alarak gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Realite Grup; Petfood evcil hayvan mamaları, Et ve süt üretimi için yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemleri, Romanove koyun ithalatı ve 150 dönüm arazi içerisinde Romanove koyun damızlık yetiştiriciligi, etlik ve damızlık yumurta üretimi ile Kaz yetiştiriciliği yanı sıra orman ürünleri başlığı altında kereste ithalatı ve meşe kömürü ithalatı yapmaktadır.

Vizyon & Misyon

Relite Grup faaliyet alanları içerisinde bulunduğu sektörün ilerlemesi ve kalkınması için yeni teknolojileri takip ederek üreticinin ve tüketicinin her zaman yanında yer alarak gelişime yönelik çalışmalarla sektöre büyük ölçüde katkı da bulunmaktadır.

Misyonumuz; Tedarikçisinden çalışanına, dağıtıcıdan yetiştiriciye kadar herkesin kazanmasını esas alır. Rekabetçi kimliğini bu vizyon ile ortaya koyar. En yüksek kaliteyi, en uygun fiyatla sunmayı kurumsal bir ilke olarak benimser.

Belgelerimiz

Kalite standartları ve yönetmeliklerine dair belgelerimiz