KAZ YETİŞTİRİCİLİĞİ

Doğal olarak meralarda büyüttüğümüz kazların sezon dahilinde damızlık ve safkan ırk yumurtalarını üretmekteyiz.

Kazlar doğal bir ortamda merada ,yeşil otlakta yetişmektedir , buda yumurtasının güçlü olmasını sağlar , anaç olan kazlar ne kadar doğal ve organik beslenirse , yumurtalar o kadar güçlü olurlar.

*Sürülerimiz kesinlikle safkan ırklardan oluşur , Özel siparişlerinizin haricinde sürü ve koloni içerisine asla başka ırklar karıştırılmaz.

Kızışma , eşleşme ve yumurtlama sezonlarında , kazlara bir nizam içinde su , dolaşma otlama ve yemlenme sahası sunulmakta , dar ve kapalı ortamda eşleşme sıkıntısı çeken kazlar , yukarıdaki şartlar oluşturulduğunda çok verimli ve randımanlı yumurtalar vermektedir.

Sürüdeki çaprazlamalar , yani eşleşmeler iki dişiye bir erkek olarak hesaplanmaktadır.

Bu da döl randımanını maksimum seviyeye çeker.Bizler Realite kaz çiftliği olarak , verdiğimiz tüm yumurtalara ırk garantisi vermekteyiz , şimdiye kadar satışını yaptığımız tüm yumurta satışlarımızda , müşterilerimizin geri dönüşlerinde , yüzde doksanların üzerine çıkan bir döl randımanı kalitesi tutturduğumuzu takip etmekteyiz.

Sizlere göndereceğimiz her bir yumurta için ırk garantisi vermekteyiz , sonrasında makinenize yüklediğiniz günden , civciv çıkım gününe dek sizlere teknik destek sağlamaktayız. Kaz yumurtası başlıklı yazımızın altına sormak istediğiniz , merak ettiğiniz her konuyu gündem edebilir ve sorabilirsiniz.

Döl Randımanı %90 sayılarındadır. Bizler de her yumurta için % 50 Tohum garantisi vermekteyiz. Damızlık kaz ve toplu yumurta alımlarında özel indirimli fiyatlar sunmaktayız.